Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Tomaszów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

499 000 zł2 057 m² 242,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 2057 m, dzielnica Wośniki w Radomiu. Położona przy ulicy Skrajnej z bezpośrednim dostępem do niej. Nieregularny kształt o uśrednionych wymiarach 25m x 90m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Helenów

Helenów(Tomaszów + 10 km)

159 000 zł1 570 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona, ul. Przymiarki

Młynek(Tomaszów + 25 km)

80 000 zł12 800 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna we wsi Młynek. Działka o powierzchni 1,28ha , szerokość od frontu 10,60m, z poszerzeniem do 16m. Media: gaz w działce, woda, kanalizacja i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jędrzejów

Jędrzejów(Tomaszów + 21 km)

40 000 zł774 m² 51,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 774 m2 zlokalizowana w miejscowości Borki, gm. Jędrzejów. Działka w piątej linii od drogi gminnej, w kształcie prostokąta o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kłomnicka

Zdrowa(Tomaszów + 21 km)

70 700 zł1 088 m² 64,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa przy ulicy Kłomnickiej. Działka o powierzchni 1088m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 787 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla osób, które szukają miejsca z charakterem i nie boją się wyzwań remontowych (zdjęcia pomieszczeń są wizualizacją). To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Młódnice

Młódnice(Tomaszów + 19 km)

694 300 zł27 772 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - kompleks działek rolnych 2,7 ha | Młódnice, gmina Przytyk | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Młódnice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Mozgawa

Mozgawa(Tomaszów + 10 km)

109 000 zł7 000 m² 15,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa Mozgawa, gmina Pińczów Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Mozgawa, w gminie Pińczów, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Owczary

Owczary(Tomaszów + 23 km)

149 000 zł18 900 m² 7,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna wieś w sercu natury Owczary to niewielka, ale urokliwa miejscowość, która oferuje ciszę, spokój i bliskość natury. Otoczenie pól, lasów i łąk sprzyja spacerom, rowerowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jana Sobieskiego

Kruszyna(Tomaszów + 19 km)

89 000 zł1 468 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Wikłowie w Gminie Kruszyna o powierzchni 1468 m2. Działka : o pow. 1468 m2 wymiary : 25,21 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Tomaszów

Tomaszów,lubelskie

35 000 zł8 421 m² 4,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana, położona w miejscowości Tomaszów, ok.7 km od Puław i ok. 3 km.od drogi wojewódzkiej nr 874. Działka o kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Tomaszów

Tomaszów,lubelskie

250 000 zł4 200 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 0.42 ha w kształcie prostokąta położona w pięknej okolicy. Niedaleko znajduje się las. Ukształtowanie terenu działki jest płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tomaszów

Tomaszów,lubelskie

178 000 zł3 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona 5 km od puław 30 ar.DZIAŁKA W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA SZER.OKOLO 27M.CICHA I PIĘKNA OKOLICA W POBLIŻU LAS.POŁOŻONA PRZY GŁÓWNEJ DRODZE.DZIAŁKA UZBROJONA.nIEDALEKO DO.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij